Nasze wartości opierają się na tym kim jesteśmy i co sobą reprezentujemy.

Realizując zaawansowane technologicznie projekty informatyczne kierujemy się zasadami etyki biznesu w zgodzie z brAInCode, który jest naszym swoistym kodeksem postępowania.

 

01. brAIn Imagination

Wyobraźnia pozwala Ci wychodzić poza ramy doświadczenia, łamać status quo, odkrywać. Bądź innowacyjny i kreatywny. Bezpieczne decyzje są przewidywalne i nie wnoszą żadnych zmian. Decyzja ryzykowna zmusza do myślenia i do reagowania w sposób o którym wcześniej nie pomyślałeś. Podejmuj takie decyzje, które nie są przewidywalne a doprowadzą Cię w miejsca o których wcześniej nie pomyślałeś.

 

02. brAIn Thinking

Patrz szeroko, staraj się zrozumieć całość sytuacji i uwarunkowań. Analizuj, weryfikuj założenia, myśl krytycznie. Popełnianie błędów jest drogą rozwoju. Nie popełnia błędów tylko ten kto nic nie robi. Masz prawo do błędów, nie masz jednak prawa, do nie wyciągania z nich wniosków.

 

03. brAIn Quality

Nasi Klienci zwracając się do nas po wsparcie obdarzają nas zaufaniem – nie wolno nam go zaprzepaścić. Dobrą opinię buduje się latami. Traci – w jednej chwili. Nie ma lepszych ambasadorów marki i rozwoju firmy niż zadowoleni Klienci i Partnerzy. W każdym zadaniu, którego się podejmujemy, musimy wnieść wartość dodaną. Musimy przekroczyć oczekiwania. Wznieść się na wyżyny. Tym samym musimy realnie oceniać własne możliwości. Bądź szczery i komunikuj się otwarcie. Jeśli nie masz poczucia, że jesteś w stanie wnieść realne wartości w ramach zadania, które Klient chce nam powierzyć – nie podejmuj się go.

 

04. brAIn Modernity

Nie jest ważne skąd czerpiesz swoje pomysły, ważne jest to dokąd Cię doprowadzą. Dlatego nigdy nie przestawaj się uczyć. Nie przestawaj poszukiwać. Porównuj, eksploruj i czerp garściami ze wszystkiego co powstaje na świecie i co jest w zasięgu Twojego postrzegania. Dzięki temu stworzysz reczy nie tylko nowoczesne i ponadprzeciętne, ale przede wszystkim autentyczne.

 

05. brAIn Partnership

Szanujemy doświadczenie i indywidualność naszych Klientów, współpracowników oraz partnerów handlowych. Nikt nie zna specyfiki ich biznesu tak dobrze, jak oni sami. Łącząc zatem naszą wiedzę i zapał z doświadczeniem Klienta osiągamy synergiczną satysfakcję.

Traktuj swoich współpracowników i Klientów w taki sposób w jaki sam chciałbyś być traktowany.

 

06. braAIn Team

Kiedy coś idzie nie tak mamy ochotę zrzucić winę na innych. Nie rób tego. Przyjmij odpowiedzialność. Ludzie to docenią, a Ty przekonasz się na co cię stać. Wymagaj od siebie więcej niż wymagasz od innych. Bądź tolerancyjny, szanuj poglądy. Otwarcie i asertywnie mów, co myślisz. Unikaj dwuznacznych sytuacji i jasno stawiaj granice. Miej odwagę przyznać się do błędu.