Aby zająć pozycję lidera na dzisiejszym, niezwykle konkurencyjnym rynku, innowacyjna i dostosowana do potrzeb klienta oferta jest niezwykle istotnym składnikiem budowania trwałej przewagi. Specjalnie dla firm takich jak Twoja, tworzymy dedykowane oprogramowanie wspierające działania w obszarze relacji ze środowiskiem biznesowym.

Wdrożenie aplikacji naszego autorstwa umożliwia szybkie osiąganie założonych celów.

Nasze oprogramowanie wyróżniają:

Wydajność

Starannie optymalizujemy oprogramowanie. Dbamy o to, aby minimalnie zużywało zasoby w firmie klienta, co oznacza, że komputery są mniej obciążone i dzięki temu pracują szybko i sprawnie.

Intuicyjny i przejrzysty interfejs użytkownika

W naszej działalności wykorzystujemy aktualne wyniki badań nad ergonomią oprogramowania. Użytkownicy chcą korzystać z oprogramowania w sposób jasny i przejrzysty, dlatego staramy się, aby mogli oni używać software’u bez konieczności zapoznawania się z instrukcjami ani dokumentacją.

Gwarancja i pomoc techniczna braAInSoft

SoftbrAIn udziela dwuletniej gwarancji, w ramach której 24h na dobę zapewniona jest pomoc techniczna. W okresie objętym gwarancją naprawiane są wady i nieprawidłowości oprogramowania. Po upływie tego czasu istnieje możliwość przedłużenia okresu wsparcia technicznego, więc masz pewność, że rozwiązanie będzie służyć przez lata i nigdy nie zostaniesz bez pomocy w przypadku problemów z oprogramowaniem.